Kiedy myślę o moich rozstępach czy bliznach to myślę o nich, jak o zapiskach z podróży. Nowa kampania Mamy Głos

Ola Hołyńska

Razem z Eugenie Becker, Jay’em Richey z Akademii Praw Człowieka Humanity in Action inicjatywą Mamy Głos zdecydowałyśmy się się odczarować tabu cielesności. Zdałyśmy sobie sprawę, że zbyt często mówi się o tym jakie ciało ma być, a zbyt rzadko, jak trudno jest w ogóle mieć ciało. Kampania #BodyStory skierowana jest do polskich nastolatek i młodych kobiet. Dlaczego? Bo nasze brzuchy, pryszcze, rozstępy, uda czy włosy są obiektem ocen tak często, że zdążyłyśmy już do tego przywyknąć. Pokażmy jak różnorodne są nasze ciała i nasze relacje z nim. Podzielmy się swoimi historiami związanymi z ciałem. Pokażmy, że #MamyGłos.

1. Rzuć piątkę lub dziesiątkę (lub więcej!) 

2. Nagraj 10-30 sekundowy filmik (może być z telefonu!) i wrzuć go na fejsa lub instagram, w którym opowiesz o historii swojego ciała lub jakiejś jego części (lub Twojej relacji z nimi), polajkujesz stronę MamyGłos na fejsie/instagramie, otagujesz nas i dodasz hasztag #bodystory.

UWAGA: dzięki życzliwości pewnej fundatorki, MamyGłos przekaże 5zł na rzecz niniejszej zbiórki, aż do uzbierania pełnej kwoty.

3. możesz (lub Twój biznes) stać się fundatorem/fundatorką i przekazać razem z nami kwotę (nawet 1zł!) za każdy film

Czekamy na Wasze historie. Stańmy się widoczne, takie jakie jesteśmy.

design & theme: www.bazingadesigns.com