Warsaw DIY Market #2 // dla Noise For Refugees // PogłosWARSAW DIY MARKET to nowa inicjatywa Pogłosu – niezależny, cykliczny targ i wymienialnia, organizowany we współpracy z Noise For Refugees

Znajdziesz tu zarówno płyty i kasety lokalnych kapel i małych wytwórni, wymienisz ubrania, w których już nie chodzisz, sprzedasz rękodzieło, ziny i artbooki, kupisz za grosze książki czy słoiki z wege smalcem lub pasztetem.

Formuła jest prosta, targ jest otwarty dla wszystkich, którym bliska jest idea DIY, drugiego obiegu, niemasowej produkcji, etycznego podejścia do biznesu, a wpisowe od wystawców zasila konto jednej z organizacji działających na granicy serbsko-węgierskiej. Ze względu na dynamiczną sytuację poinformujemy o tym, gdzie pójdą pieniądze po targu.

– jeśli jesteś Kają, a Twoja szafa pełna jest ubrań, których już nie nosisz
– albo Leszkiem i masz sporo toreb i koszulek kupionych na koncertach, ale zespoły na nich widniejące nie są już dla Ciebie tak ważne, jak kiedyś
– albo może wydajesz własnym sumptem kasety z muzyką, nazwijmy to, dziwną i chętnie się powymieniasz z innymi wariatami w tej dziedzinie?
– albo robisz bardzo smaczny d.i.y. ajwar i chcesz, żeby inni poznali jakim jesteś wielkim kucharzem?

Zapraszamy do Pogłosu wszystkie Kaje, Leszki i innych, którzy chcą się powymieniać, pochwalić, porozdawać albo sprzedać zalegające w domu lub lodówce materie wszelakie.

Wystawcy: wpisowe 15 zł – zbiórka na pomoc na granicy serbsko-węgierskiej
Zaklep sobie miejsce pisząc na: inicjatywa.poglos@gmail.com

SOUNDTRACK DNIA: MAZUT b2b super laptop set na Warsaw DIY Market #2 // Pogłos

Kalendarz wydarzeń

Ładuję… Ładuję…
design & theme: www.bazingadesigns.com