Dzień przed – benefit na tabletkę dzień poDzień przed – benefit na antykoncepcję awaryjną

Kolektyw Zaczynam Poranki od Pigułki i Skrobanki zaprasza na imprezę!

22.07 pigułka dzień po przestanie być dostępna bez recepty. Antykoncepcja awaryjna, już i tak zbyt droga dla osob w najtrudniejszym położeniu, stanie się na powrót produktem dostępnym tylko tym, które mają nie tylko pieniądze, ale i możliwość znalezienia ginekologa nie wykręcającego się klauzulą sumienia, respektującego prawo i samodzielny osąd osoby na temat jej położenia, możliwości i chęci rodzenia dzieci.

21.07 – dzień przed wprowadzeniem w życie nowej ustawy – zapraszamy was na benefitową imprezę. Pieniądze przeznaczone zostaną na pokrycie kosztów zakupu pigułek Ella One, które nieodpłatnie chciałybyśmy udostępniać osobom w najtrudniejszym położeniu.

Przez cały dzień Cafe Kryzys będzie serwować jedzenie i napoje, z których cały dochód będzie benefitowy. Wieczorem odpalamy deki i robimy imprezę – będziemy pić, tańczyć, cieszyć się i odprawiać czary.

Bawmy się na przekór smutnym panom, którzy chcą nam odebrać wszelką radość, zamknąć nas w czterech ścianach patriarchalnego domostwa i zrobić z nas inkubatory. Nie zdusicie nas!

Kalendarz wydarzeń

Ładuję… Ładuję…
design & theme: www.bazingadesigns.com