Strajk kobiet: Anarchistki zajęły kościelny pustostan

dsc_8134-1

W Krakowie podczas poniedziałkowego strajku kobiet zeskłotowany został należący do kościoła katolickiego pustostan. Anarchistki wywiesiły baner, czarne flagi, a na drzwiach przybiły swój manifest:

Nasze macice! Nasze ulice! Nasze kamienice!

Strajk lokatorek teraz!

Mamy dość waszych, czerpanych naszym kosztem, przywilejów. Mamy dość waszej pierdolonej władzy. Kościół katolicki, na pasku którego chodziły w Polsce wszystkie potransformacyjne rządy już dawno wraz ze sprzymierzonymi elitami wypowiedział wojnę kobietom. Teraz ją właśnie przegrywa!

To wy, samozwańczy władcy polskich macic, pasiecie swoje brzuchy ponad miarę – podczas gdy matki martwią się, jak przetrwać do pierwszego. To wy, wyznawcy kultu świętego zarodka, macie hajsy na mercedesy i najnowsze smartfony, w kraju, gdzie jedno na czworo dzieci zagrożonych jest ubóstwem.

To wam, fanatycy spuszczający się nad wizją naszego cierpienia, komisja majątkowa i samorządy przyznały lwią część posiadłości w naszych miastach (Kraków bije tutaj rekordy!) i w naszych wsiach – podczas gdy my, nawet gdybyśmy zechciały mieć dzieci, nie mamy gdzie ich wychować (ile matek wypierdoliliście na bruk?!)!

To wy, obrońcy wszystkich dzieci nienarodzonych, gwałcicie i upokarzacie narodzone już dzieci – bądź specjalizujecie się w kryciu kumpli!

Ta kamienica wyjęta jest spod waszej władzy – tak jak ulice, na których są nas tysiące, a będzie jeszcze więcej! Tak jak – wiedzcie, że zawsze tak było – nasza seksualność, której, nigdy nie uda się wam ujarzmić.

Jeteście „pro-life”, uważacie, że wszystkie życia się liczą? Proszę bardzo, jebani hipokryci, zamiast na sprzedaż dla dewelopera, przeznaczcie tę kamienicę dla matek samotnie wychowujących dzieci. My wszystko zorganizujemy.

Rząd i księża na bruk, bruk na kościóły i rząd!

Anarchistki, feministki, lokatorki.

Kolektyw Reaktor

design & theme: www.bazingadesigns.com