Zdjęcia przedstawiające przepiękny moment spotkania dwóch ojców z synem

Jameson Parker
W piątek 27 czerwca, panowie BJ Barone i Frankie Nelson powitali na świecie ich syna, Milo. Cudowny moment, kiedy trzymali swojego synka tuż po narodzinach został uwieczniony na zdjęciach kanadyjskiej fotografki Lindsay Foster. Fotografka była w sali porodowej w trakcie porodu. Przyszła, aby lepiej poznać rodzinę.
edit-26915-1404330928-19
Tak Foster opowiada o tych chwilach w rozmowie z Buzzfeed:
„Miałam możliwość sfotografować te cudowne narodziny 27 czerwca, mamę surogatkę i zatroskanych, oczekujących tatusiów. Spędziłam z nimi wiele godzin w poczekalni szpitala podczas gdy mama surogatka rodziła. Poznałam ich całkiem dobrze”, mówi Lindsay. „Są dwójką pełnych miłości ludzi, którzy czują dokładnie to, co czują świeżo upieczeni rodzice. Pytali o istotne rzeczy mamę surogatkę i położną. Byli świetnie przygotowani na przyjście swojego syna. Jestem okropnie dumna z tych dwóch tatusiów”.
Milo urodził się z z darowanej komórki jajowej mamy surogatki. Jak mówi Lindsay, „Ta kobieta była bardzo szczęśliwa, że mogła urodzić im dziecko. Ona, jej mąż i dzieci czują się wspaniale”. Mężczyźni byli bez koszul ponieważ bliski kontakt ciał jest bardzo ważny dla noworodka i podobno ma efekt uspakajający.
Foster na swoim facebooku, za zgodą rodziców, publikowała zdjęcia „na żywo” z narodzin i z chwil tuż po nich. Już następnego dnia historia była przekazywana w ekspresowym tempie.
Opublikowała również wiadomość od nowych tatusiów:
„Dziękujemy wszystkim, którzy poświęcili swój czas na polubienie, skomentowanie i podzielenie się naszymi zdjęciami. To był naprawdę niesamowity moment w naszym życiu, który na zawsze został uwieczniony w cudownych zdjęciach Lindsay Foster. Jesteśmy szczęśliwi, że mamy pięknego, zdrowego chłopczyka. Szanujemy wszystkie komentarze, mimo że nie zgadzamy się z tymi negatywnymi. Na szczęście przeważają te pozytywne. Wszyscy mamy prawo do swojej opinii. Dla nas to jest moment czystej miłości i akceptacji. Milo otoczony jest bezwarunkową miłością i będzie dorastał znając różne modele rodzin, w duchu akceptacji dla wszystkich (nawet tych nietolerancyjnych). Milo urodził się w czasie World Pride (Światowej Parady Równości). Te zdjęcia przedstawiają wszystko to, czym jest Parada Równości. Miłość nie ma koloru, nie ma gender, nie ma preferencji seksualnych. Miłość jest bezwarunkowa. Dziękujemy jeszcze raz z głębi naszych serc! xxoo”
Reakcje były niesamowite. Ludzie z całego świata lajkowali i dzielili się zdjęciami oraz historią.
Jest to świadectwo potęgi miłości w każdej jej formie.
edit-26841-1404330842-17
enhanced-27643-1404330760-5
Tłumaczenie: Łukasz Wójcicki
design & theme: www.bazingadesigns.com