WATCH DOCS na spacerze: LUTYDziękujemy za udział w styczniowym pokazie WATCH DOCS na spacerze! Już niedługo opublikujemy o informacje o projekcji, którą zaplanowaliśmy na luty.⚡⚡⚡
————————–—————

W najbliższą sobotę zapraszamy na pierwszy w tym roku pokaz z cyklu „WATCH DOCS na spacerze”, podczas którego zaprezentujemy dokument „Kto mnie teraz pokocha” – zwycięzcę plebiscytu publiczności 16. MFF WATCH DOCS!

WSTĘP WOLNY, bezpłatne wejściówki do odbioru w kasie kina

Kto mnie teraz pokocha / Who’s Gonna Love Me Now ?
reż. Tomer Heymann & Barak Heymann
Izrael 2016, 86 min.

Przed siedemnastu laty odrzucony przez rodzinę Saar wyemigrował z Izraela i na stałe zamieszkał w Londynie. To orientacja seksualna była głównym powodem, dla którego musiał opuścić ojczyznę – Wielka Brytania pozwoliła mu uwolnić się od restrykcyjnych zasad regulujących życie w kibucu. Po kilkuletnim burzliwym okresie Saar wstąpił do gejowskiego chóru, gdzie znalazł poczucie wspólnotowości, którego nie zapewniła mu rodzina. W swoim najnowszym dokumencie bracia Tomer i Barak Heymann, twórcy filmów takich jak „Mr. Gaga” czy „Most na rzece Wadi”, po raz kolejny w niezwykle wyważony i jednocześnie dowcipny sposób podejmują temat heteronormatywności i akceptacji dla odmienności seksualnej w obrębie rodziny. Po latach spędzonych na emigracji Saar podejmuje decyzję o powrocie do Izraela. Jak będzie wyglądała jego konfrontacja z konserwatywnym ojcem, matką i rodzeństwem?

www.watchdocs.pl
www.kinolab.art.pl

Kalendarz wydarzeń

Ładuję… Ładuję…
design & theme: www.bazingadesigns.com