Porozmawiajmy o aborcjiA gdyby tak porozmawiać o aborcji normalnie? Porzucić rozważania filozoficzne i strategie odpierania „argumentów” przeciwników wyboru? Przestać się zastanawiać nad statusem prawnym zarodka czy płodu oraz tym, na co nam pozwalają państwa-strony różnych umów międzynarodowych?

Aborcja to jedno z doświadczeń w życiu. Podobnie jak inne, może nam się przydarzyć albo nie. Jest jednocześnie bardzo powszechne. Ale rozmów o tym doświadczeniu brakuje.

Chcemy to zmienić. Zacząć rozmawiać o aborcji normalnie.

Rozmowa nie będzie miała formuły panelu dyskusyjnego. Planujemy wyłącznie krótkie wprowadzenie oparte na naszych obserwacjach i doświadczeniach. Każda osoba, która będzie uczestniczyć w spotkaniu będzie miała przestrzeń na to, aby podzielić się swoimi doświadczeniami i przemyśleniami. Wszystko w oparciu o zasadę dobrowolności. Każde doświadczenie jest ważne.

Przyjdź i stwórz z nami bezpieczną atmosferę do dzielenia się przemyśleniami. Będziemy rozmawiać o tym jak wygląda aborcja, poszukiwać języka, który pasuje do naszych doświadczeń. Porozmawiamy też o realiach, o pomaganiu w aborcji.

Zapraszamy!
Aborcyjny Dream Team on tour

Kalendarz wydarzeń

Ładuję… Ładuję…
design & theme: www.bazingadesigns.com