Centrum Praw Kobiet na ,,16 dni przeciwdziałania przemocy ze względu na płeć”Wrocławski oddział Centrum Praw Kobiet serdecznie zaprasza tegoroczne obchody Kampanii 16 Dni Przeciwdziałania Przemocy ze Względu na Płeć. Przygotowałyśmy dla Was dwa BEZPŁATNE warsztaty.

cpk

,,PRZECIWDZIAŁANIE I ROZPOZNAWANIE PRZEMOCY W RODZINIE” – WARSZTATY
02.12.2016 (pt.) od godziny 18.00 do 20.30
Na szkoleniu opartym na naszym wieloletnim doświadczeniu dowiecie się nie tylko na czym polega relacja sprawca przemocy a ofiara, ale także poznacie to zjawisko z praktycznego punktu widzenia. Wytłumaczymy jak wygląda postępowanie i pomoc prawna osobom pokrzywdzonym.
Każdy uczestnik otrzyma zaświadczenie o ukończeniu szkolenia.

,,PRZEMOC SEKSUALNA WOBEC KOBIET – MYŚLISZ, ŻE TO NIE TWÓJ PROBLEM?” -WARSZTATY
07.12.2016 (śr.) od godziny 17.30 do 20.00
Warsztaty dotyczące przemocy seksualnej, strategii jej przeciwdziałania oraz występowania gwałtów w Polsce. Głównym tematem warsztatów będzie przedstawienie rodzajów przemocy seksualnej, z naciskiem na przestępstwo zgwałcenia. Podczas spotkania nauczycie się definiować podstawowe pojęcia, takie jak seksizm i patriarchat, w kontekście przemocy seksualnej. Zaprezentowane będą przykłady występowania tych zjawisk we współczesnym świecie, np. w reklamie. Spotkanie ma charakter warsztatowy.
Uczestnicy otrzymają zaświadczenie o ukończeniu szkolenia.

Wszystkie wydarzenia są bezpłatne. Aby wziąć udział należy tylko przesłać zgłoszenie z imieniem, nazwiskiem oraz nazwą wydarzeń/nia na adres: cpk.warsztaty@gmail.com

Serdecznie zapraszamy do zapisów i do zobaczenia.
https://www.facebook.com/cpk.wroclaw

Kalendarz wydarzeń

Ładuję… Ładuję…
design & theme: www.bazingadesigns.com