„Seksizm był, jest i będzie, bo to jest podstawowa siła, która pozwala mężczyznom żyć – uwielbienie kobiet” [LIST OD NOWEGO CZYTELNIKA]

Publikujemy anonimowy list, który przyszedł na adres redakcji w odpowiedzi na tekst Igi Dzieciuchowicz o seksistowskim poście na fanpage’u „Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka”. 

Szanowna Pani Igo,

gdyby Pani artykuł nie został opublikowany na Facebook’u, w życiu nie wiedziałbym, że jest coś takiego jak Codziennik Feministyczny. Co więcej, nigdy nie dowiedziałbym się, że jest tyle kretynek w naszym kraju.

Nie chce mi się nawet tego tłumaczyć, zrobił to za mnie jeden z komentujących:

„Proste jak budowa cepa, kobiece kształty przyciągają męski wzrok, tak jak kobiecy wzrok przyciągają kwiaty, kolory, ładne rzeczy. (..)”. 

Nie ma równości między płciami. Nigdy nie było i nigdy nie będzie. Facetów najpierw interesuje ładna twarz, dupa i cycki, a potem dopiero możemy ewentualnie posłuchać, czy właścicielka ma coś do powiedzenia. I nie zmieni tego żadna feministka. Możecie albo się z tym pogodzić i dbać o to, żeby mieć ładne te elementy, albo możecie być dowolnie brzydkie i spotykać się tylko ze sobą nawzajem. Więcej ładnych tyłków i cycków dla reszty. 

Seksizm był, jest i będzie, bo to jest podstawowa siła, która pozwala mężczyznom żyć – uwielbienie kobiet. Walcząc z seksizmem, walczycie z mężczyznami, którzy uwielbiają kobiety za to, że jesteście inne od nas, FIZYCZNIE. I ta fizyczność napędza nas do życia. Wygrana feministek w tym względzie oznaczałaby całkowite wymarcie gatunku ludzkiego, bo żaden facet nie miałby już ochoty dotykać kobiet, bo i po co? Dla dzieci? To Wy macie instynkt macierzyński, nie mężczyźni. My mamy instynkt do atrakcyjnych kobiecych kształtów. Jeśli ten przykład nie przemówi do Waszego rozumu, to nic nie przemówi.

Pozdrawiam

Piotr E.

facepalm1 2

Iga: Właśnie dowiedziałam się, po co Bóg stworzył Ewę – żeby mężczyzna miał po co żyć. Muszę tylko odpowiednio zadbać o swoje atrybuty i nie być brzydka, żeby jakiś pan mógł nasycić swój instynkt łowczy, a ja macierzyński. Feministki robią wszystko, by zniszczyć ludzki gatunek! Idę popatrzeć na kwiatki, kolory i ładne rzeczy. 

design & theme: www.bazingadesigns.com