Resist Festival IV

Zapraszamy na czwartą edycję Resist Festival – Strategie oporu ruchów społecznych.
Skłot Przychodnia, Warszawa!

rf_iv_poster_pol

Resist Fest ma na celu integracje środowisk wolnościowych, wymianę doświadczeń w zakresie strategii opory wobec władzy i reakcyjnych środowisk radykalnie narodowych. Zadaniem festiwalu jest wspieranie istniejących i budowanie nowych sieci wsparcia i współpracy.

Tym razem przygotowaliśmy_łyśmy dla was 3 dni festiwalu! Trzy dni spotkań, warsztatów i prezentacji. Tematycznie program układa się w 2 główne bloki: queer-feministyczny i antygraniczny. Będą również tematy wokół anarchizmu, ekologoii i ruchu prozwierzęcego.

Piątek będzie dniem otwarcia festiwalu: promocja książki i akustyczny koncert. Sobota to spotkania antygraniczne, quee-fe i z greckimi aktywistami. Wieczorem koncert, na którym zagra m.in. REGRES. W niedzielę znowu będziecie mieć okazję uczestniczyć w warsztatach i prezentacjach wokół quee-fe, no-border, ekologii i praw zwierząt. Festiwal zamkniemy występem performatywnym.
DOKŁADNY ROZKŁAD JAZDY W ZAKŁADCE „PROGRAM IV EDYCJI„!

W trakcie festiwalu będą dystrybucje, vegańska szama i infopunkt. Wszelkich informacji nt możliwości noclegowych (hostele, skłoty), komunikacji miejskiej i programu festu dowiecie się w infopunkcie.

Aktualizacji szukajcie na stronie, wallu wydarzenia, festiwalowym funpejdżu FB:ResistFest i twitterze.

Stay Tuned!
Stay Resist!

design & theme: www.bazingadesigns.com