„Potknął się i spenetrował nastolatkę” – saudyjski milioner uniewinniony

Tłumaczenie: Agnieszka Kwiatkowska

Saudyjski milioner został oczyszczony z zarzutu zgwałcenia nastolatki po tym, jak powiedział sądowi, że przypadkowo ją spenetrował, kiedy potknął się i upadł na nią.

17057199002_ad5b0baa88_k 2
Sąd Southwark Crown, gdzie Abdulaziz został oczyszczony z zarzutów gwałtu . Credit: David Holt on Flickr (CC BY-SA 2.0)

Ehsan Abdulaziz, 46-letni inwestor budowlany, został oskarżony o gwałt na dziewczynie, która spała na kanapie w jego mieszkaniu na Maida Vale w Londynie, po imprezowej nocy.

Mężczyzna uprawiał wcześniej seks z 24-letnią znajomą i stwierdził, że jego penis mógł wystawać z bielizny, kiedy „spadł” na nastolatkę.

Twierdził, że poszedł zobaczyć, czy dziewczyna nie potrzebuje koszulki do spania lub taksówki do domu. Dodał, że przyciągnęła go do siebie i położyła dłoń między jego nogami i wtedy upadł.

Nastolatka powiedziała, że obudziła się we wczesnych godzinach porannych z Abdulazizem leżącym na niej i wchodzącym w nią.

Jego nasienie znaleziono wewnątrz dziewczyny, ale bronił się twierdząc, że możliwe jest, że miał spermę na rękach, bo wcześniej uprawiał seks z jej 24-letnią przyjaciółką.

Abdulaziz spotkał 18-latkę w nocnym klubie Cirque Le Soir w dniu 7 sierpnia 2014 r. – była tam ze swoją przyjaciółką, znaną już biznesmenowi.

Cała trójka wróciła do jego mieszkania i piła wódkę, potem Abdulaziz uprawiał seks z 24-latką w swojej sypialni.

Został uniewinniony w sądzie Southwark Crown już po 30 minutach obrad.

design & theme: www.bazingadesigns.com