Komentarz prof. Płatek: Uprawiacie politykę!

Drogie Panie, Matki dzieci z określonymi deficytami sprawności okupujące Sejm – oczywiście uprawiacie politykę! – prof. Monika Płatek komentuje wypowiedź matek niepełnosprawnych dzieci

monikaplatek5

Co więcej, robicie to w miejscu jak najbardziej do tego przeznaczonym. 

Nie tłumaczcie się, nie przepraszajcie, uświadomcie sobie i politykom/czkom, że to co prywatne, zwłaszcza w Waszym przypadku – jest polityczne.

Uwaga z ust polityka/czki, że uprawiacie politykę, źle świadczy o polityku/czce, nie o Was. Stać nas na alokację 300 milionów złotych na jednego byłego sprawcę przestępstw, po to by zabełtać nam w głowie – przeliczmy to na Wasze potrzeby.

Na co wydałybyście Panie 300 milionów, gdyby decyzja należała do Was? 

Jako podatniczka i obywatelka stanowczo wolałabym, aby pieniądze te poszły na rehabilitację Waszych dzieci. 

Uprawiacie politykę – i tak trzymać. Podobno każda z partii, i te u władzy, i te w opozycji a wcześniej u władzy, są za polityką prorodzinną – Wasza sytuacja pokazuje jak politykom/czkom ta polityka wyszła – niezależnie od ich opcji. 

Więc się nie tłumaczcie ! Zamiast obłędnych projektów więziennych trzeba nam zadbać o poprawienie jakości naszego życia. 

Jak Wy swoją polityką o to nie zadbacie, by politycy/czki musieli o to zadbać, to oni sami raczej tego nie zrobią na czas. 

design & theme: www.bazingadesigns.com