WSZYSTKIE JESTEŚMY U SIEBIE: XVI Manifa Warszawska!

Jak co roku zapraszamy na Manifę!

Nasze tegoroczne hasło brzmi: WSZYSTKIE JESTEŚMY U SIEBIE! Nie opisuje sytuacji faktycznej. Ono ma mówić: Halo! Wszyscy, którzy macie władzę i pieniądze, wszyscy, którzy się rozpychacie, wszyscy, którzy chcecie wyrzucać nas z kraju, mieszkań, z naszych ciał, wszyscy którzy stoicie na straży tego antyludzkiego porządku: USŁYSZCIE, tak, do cholery, jesteśmy tu WSZYSTKIE U SIEBIE. Nie możecie kupić kosmosu, ten kraj jest tak samo nasz, ten kraj jest tak samo krajem naszych sióstr uchodźczyń, krajem każdej osoby, która chce się w nim znaleźć.

W tym roku spotykamy się o 12.00 w Alei Wyzwolenia. Chcemy przejść obok miejsc ważnych na feministycznej mapie Warszawy Fundacja FeminotekaFundacja MaMa, Skłot Syrena) – aby pokazać, gdzie jesteśmy u siebie. 

Zawalczmy o to, byśmy wszędzie były u siebie! 

Towarzyszyć nam będą Samba ROR Warszawa i barwna grupa happeningowa. Będzie energetyczna platforma muzyczna! Dla osób z dziećmi przygotujemy wraz z Fundacja MaMa także Kids Block, zaś dla osób z niepełnosprawnościami postarałyśmy się także o transport dostosowany do ich potrzeb.

Trasę kończymy pod sejmem.

design & theme: www.bazingadesigns.com