Tak, chcemy, aby polskie dzieci mogły być adoptowane przez pary gejów i lesbijek. Homofobiczny spot Fundacji Mamy i Taty

Fundacja „Mamy i Taty” homofobicznym spotem rozpoczęła międzynarodową akcję zbierania podpisów pod petycją o ochronie tożsamości małżeństwa”. Kampania Mama, Tata, Dziecko” to w praktyce pełna uprzedzeń, stereotypów i nienawiści gra przeciwko osobom nieheteronormatywnym.

Cytat ze spotu:

Czy chcecie, aby polskie dzieci mogły być adoptowane przez pary gejów albo lesbijek? Czy chcecie, aby geje i lesbijki miały te same przywileje co normalne małżeństwa? Czy uważacie, że Bruksela ma prawo narzucić nam związki homo-les-i innych mniejszości seksualnych w Polsce? Jeśli nie zgadzacie się na adopcje dzieci przez pary homoseksualne, zrównanie praw związków LGBTQ z klasycznymi małżeństwami, promocję aktów homoseksualnych wśród dzieci i młodzieży to podpiszcie petycję: Mama, Tata i Dzieci”. Nie dajmy się uśpić. Polskie prawo może zostać ominięte przez dyrektywy z Brukseli. Powiedzmy nie aberracjom! Rozpowszechniajcie spot i podpiszcie petycje. Nie oddawajmy naszych dzieci środowiskom homoseksualnym i ich przyjaciołom z Brukseli”.

fff

Tak, chcemy, aby polskie dzieci mogły być adoptowane przez pary gejów i lesbijek. Nikt nie ma monopolu na definicję rodziny. Nie zgadzamy się na nieprawdziwy język użyty w spocie oraz obraźliwe komentarze o „zaćpanych lesbijkach” i „rozwiązłych pedałach”, które pojawiły się pod spotem. Podobno misją Fundacji jest wspieranie rodzin, a nie szerzenie mowy nienawiści.

CF

design & theme: www.bazingadesigns.com